Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma

      Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma için yorumlar kapalı

Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma

Su kaçağı tespitinde renkli toz boya kullanma ya da boruların içine  gaz verme gibi ilkel yöntemlerin yanısıra Firmamız Ekotesisat aşağıdaki isimlerini sayacağımız teknolojik cihazları tespitte kullanılır:

cihazla kırmadan su kaçağı tespitleri

Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma

  • Akustik Dinleme Cihazı: Suyun tesisat borularından dışarıya çıkan su sesini ve hareketlerini dinlemeye yarar. Akustik Cihaz kullanımında uzman personel gereklidir.

  • Boru Görüntüleme Makineleri: Su tesisat pissu borularının içinin izlenebilmesini sağlar. Bu yöntemle pimaş borularda kırık. Çatlak, tıkanma, meyilde hata gibi problemleri olup olmadığını rahatlıkla ekranda gösteren cihazdır.

  • Termal Kamera: Yardımcı bir nevi görüntüleme cihazlardandır. Ev ya da işyerlerindeki sıcak su borularının geçtiği yerleri ve kaçak olan bölgeyi gösterir ve Akustik dinleme cihazının daha hızlı sonuç alması için kullanılır.

  • Nem Ölçer: Duvarlardaki nem değerlerini ölçerek su kaçağının yoğunluğunu bulunmasına yardımcı olur. Diğer cihazlarla bulunamaması halinde verilere ekstra yardımcı olması amacıyla kullanılır.
    İzmir de ilk kırıp dökmeden elektronik cihazlar ile su kaçağını tespitini yapan firmamız tüm teknolojik ekipmanlara sahip olup su kaçağı tespitini sıfır hata ile yapmaktadır Tıkanıklık AçmaFirmamız Ekotesisat İzmir ve tüm ilçelerinde kamera robot ve kanal açma makinaları ile tıkanıklık açma hizmeti vermektedir kırıp dökmeye gerek kalmadan evinizde tıkanan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak borusu tıkanıklığı, helataşı tıkanıklığı,sifon tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, su kaçağı, su kaçağı izmir, su kaçağı tespiti izmir, su tesisatçısı izmir, kırmadan su kaçağı tespiti gibi sorunlarınızda hizmet vermekteyiz.  Ekotesisat Firmamız Ekotesisat İzmir ve tüm ilçelerinde kamera robot ve kanal açma makinaları ile tıkanıklık açma hizmeti vermektedir kırıp dökmeye gerek kalmadan evinizde tıkanan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak borusu tıkanıklığı, helataşı tıkanıklığı,sifon tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, su kaçağı, su kaçağı izmir, su kaçağı tespiti izmir, su tesisatçısı izmir, kırmadan su kaçağı tespiti gibi sorunlarınızda hizmet vermekteyiz Ekotesisat.  Ekotesisat Firmamız Ekotesisat İzmir ve tüm ilçelerinde kamera robot ve kanal açma makinaları ile tıkanıklık açma hizmeti vermektedir kırıp dökmeye gerek kalmadan evinizde tıkanan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak borusu tıkanıklığı, helataşı tıkanıklığı,sifon tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, su kaçağı, su kaçağı izmir, su kaçağı tespiti izmir, su tesisatçısı izmir, kırmadan su kaçağı tespiti gibi sorunlarınızda hizmet vermekteyiz Ekotesisat