Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma

Tesisatlarınızın test edilmesi için Avrupa dan ithal edilen son teknoloji  cihazlarla Su Kaçağı Bulma hizmeti vermekteyiz. Bu cihazlarla hiçbir yer kırılmadan su kaçakları noktasal olarak  tespit ediliyor.Su tesisatı kaçak bulma işlemleri firmamızdan alacağınız destekle kırma dökme işlemlerine gerek kalmıyor.Böylece paranız boşa harcanmış olmuyor. Daierenizde  veya işyeriniz de herhangi bir kaçak varsa öncelikli olarak akla ilk gelen yakınınızdaki tesisatçıdır. Fakat böyle yaptığınızda evinizin de kırılmasını göze almış olmanız gerekmektedir.Bazen banyodaki kaçaklarda  zeminin tamamının kırılması gerekiyor.Temiz su tesisatınızda kaçak varsa modern cihazlarla çalışan firmalar çağırmayana kadar evinizin şantiye alanına dönmesine razı gelmelisiniz.

Su kaçağı bulma nasıl gerçekleşiyor? su kaçağı probleminiz varsa kırmadan su kaçağı bulma metodlarıyla çalışan firmalar tavsiye edilir. Tesisatınız da en ufak bir çatlak  yada delik var ise son teknoloji cihazlarla çalışan firmalardan yardım istenmelidir.Çünkü eski yöntemlerle kaçak su tespiti yapan tesisatçılar kaçağın yerini bulana kadar birçok yeri kırmaktadırlar.Bu durumda maliyetleriniz giderek artmaktadır.Eğer paranızı sokağa atmak istemiyorsanız kurumsal firmalara başvurmalısınız.

Kameralı Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Tesisatınızda kaçak varsa nasıl  bulunur? su sayacınız sürekli dönüyorsa  su kaçağınız var demektir.Su kaçağınız varken en yakındaki  tesisatçıyı çağırayım derseniz evinizin kırılıp dökülmesine göze  alıyorsunuz demektir.Peki sorun sizden değilse ne olacak ?Eviniz boşuna kırılıp dökülmüş olacak.Maddi ve manevi olarak kayba uğrayacaksınız.Eğer modern cihazlarla çalışan  kurumsal firmalarla irtibata geçerseniz hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadan kaçağınızın yerini tespit edebilirsiniz.Çünkü bu firmalar  teknolojik cihazlarla su kaçağını kolaylıkla tespit edebiliyorlar.Eğer banyonuzun,mutfağınızın yada evinizin herhangi bir yerinin su kaçağı tespit edilirken kırılmasını istemiyorsanız son teknoloji cihazlarla ve profesyonel ekiplerle çalışan firmamızla irtibata geçmelisiniz.

KAMERALI SU KAÇAK CİHAZIYLA KESİN ÇÖZÜMLER

Su kaçağınız mı var ? artık su kaçakları için endişelenmenize hiç gerek yok !son teknoloji kameralı cihazlarla güvenlü ve garantili olarak kaçak tespiti yapılabiliyor.Bu cihazlar temiz su tesisatınızı elektromanyetik akustik dinleme ile pis su giderlerinizi ise kameralı sistemler ile kaçaklar tesbit edilmektedir.Tespit edilen kameradaki görüntüler bilgisayar  ortamında profesyonel ekipler tarafından değerlendiriliyor ve onarım için yapılacak işlemler  belirleniyor.Onay verildiği takdirde onarımlar 1 günde bitiriliyor. kaçağı bulma konusunda yeterli ekipmana ve bilgiye sahip olan ekiplerimiz  günün her saatinde sizlere hizmet verebilmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA 0232 231 53 54