Petek Temizliği

      Petek Temizliği için yorumlar kapalı

petek temizliği izmir

Petek temizliği ve kombi  petek temizliği alanında hizmet vermektedir.

Isınmayan kalorifer peteklerinizi hava püskürtmeli makinalar ile temizliyor yakıtta %30 lara varan tasarruf sağlıyoruz. Kış ortasında soğukta kalmak istemiysanız peteklerinizi temizletin soğuk havalar da yan gelin yatın. İzmir ve tüm merkez ilçelerde fiyat farkı olmaksızın hizmet veriyoruz.  Teknolojinin gelişmesi ile kalorifer peteklerinin temizlenebilirliği de ortaya çıktı.  Müşterilerimize, soğuk kış günlerinde sıcak bir yuva sunmak için hizmet etmeye devam ediyoruz.

Para kazanmaktan öte aldığınız hizmetin karışığında sizi mutlu görmek bizi daha çok mutlu etmektedir.

Yaptığımız hizmetin sıradan bir iş olmadığı bilinci içerisinde siz değerli müşterilerimizin daha az para ödeyerek daha konforlu ısınması için çalışıyoruz.

Bakımlı bir konut, bakımlı bir insan, bakımlı bir iş yeri ve bakımlı bir otomobil tercih edilen bir durum ise, bakımlı bir petek ve bakımlı kombi de aynı kategori içinde yer alır. İnsana ve çevreye olan bakımın, makina ve teçhizatlara yapılmaması düşünülemez.

Bu nedenle, cebimizi yakan ısınma faturalarının önüne geçmenin yolu, kombi ve peteklerin bakımından geçmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Yapılan temizlik, bakım, zamanla yorulan bozulan kirlenen cihaz ve araçların bakımı gerekir. Petek Temizleme, Kombi Bakımı bu tür cihazların ömrünü uzatır ve sağlıklı çalışmasını sağlar, su kaçağı gaz kaçağı varsa kontrol edildiğinden arıza giderilir.

Biz; yaptığımız işe çok önem verirken,  sizin ısınma ekipmanlarınıza da bakım yaparken bu bilinç ışığında tam ve eksiksiz bakım yapıyoruz.